Логотип лицея
Комунальний заклад освіти

«Фінансово-економічний ліцей»

Дніпровської міської ради

 

Виховання в сучасній освіті займає особливе місце, адже сьогодні Українська держава та її громадяни стають безпосередніми учасниками процесів, які мають надзвичайно велике значення для подальшого визначення, першою чергою, своєї долі, долі своїх сусідів, подальшого світового порядку на планеті. «Серед виховних напрямів сьогодні найбільш актуальними виступають патріотичне, громадянське виховання… Тому нині, як ніколи, потрібні нові підходи і нові шляхи до виховання патріотизму як почуття і як базової якості особистості», - зазначено в Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Школа має невичерпні можливості для здійснення громадянського, патріотичного виховання учнів, формування у них відповідних знань, цінностей, моделей поведінки. Вступаючи у численні взаємини в шкільному колективі, дитина навчається вирішувати конфлікти ненасильницькими способами, доходити розуміння з оточуючими за допомогою діалогу, вчиться захищати права людини, зокрема свої права.

З метою формування в учнівської молоді високої громадянської активності та національної свідомості, причетності до творення сьогодення України та її майбутнього в ліцеї створено штаб національно-патріотичного виховання.

 

Заходи щодо проведення Дня Захисника України

Про створення та організацію роботи штабу національно-патріотичного виховання в ліцеї

Про організацію роботи штабу національно-патріотичного виховання на ІІ півріччя 2017р.

План роботи штабу національно-патріотичного виховання на 2018 рік

Звіт про роботу штабу національно-патріотичного виховання

Фотосесія «Не ми в Україні, а Україна в нас і в серці Європи»

Звіт роботи штабу національно-патріотичного виховання за ІІ півріччя