Логотип лицея
Комунальний заклад освіти
«Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування
при Університеті митної справи та фінансів»
Дніпровської міської ради

Наші акції

 

Результативність діяльності органів ліцейського самоврядування великою мірою залежить від ефективності роботи центрів. Наскільки їх лідери зможуть захопити своїми заходами більшу кількість ліцеїстів, настільки активізується і вся виховна робота в ліцеї, зросте соціальна та громадська активність учнів, напрацьовуватиметься їх власний досвід. Разом з цим, реалізація різноманітних тематичних програм та проектів дозволяє кожній дитині знайти справу до душі, спробувати у різних напрямках діяльності, навчитися працювати у команді.

Удосконалити навчально-виховний процес з творчими дітьми, дати їм ґрунтовні, міцні знання, озброїти їх практичним розумінням основ наук допомагає, насамперед, участь творчих конкурсах та проектах.

 

Проект «Діти - дітям»

На початку грудня в ліцеї проходить щорічна акція «Діти - дітям». Ліцеїсти збирають теплі речі, іграшки, канцтовари. В декаду інвалідів представники ліцейського парламенту відвідують підшефний притулок «Барвінок» з подарунками та проведенням майстер-класів для вихованців притулку.

 

«Діти - дітям»

Лінійка до Дня інвалідів - презентація

 

Конкурс «Школа своими руками» завершено

Учні ліцею взяли участь у 2-у Благодійному фестивалі-форумі «Жити здорово!». При підведені підсумки конкурсів «Успешный Я», «Здоровый Я», «Дети – детям», ліцеїсти стали переможцями конкурсу «Школа своими руками». Зі старшокласниками зустрілись президент фонду волонтерів України Тимофій Нагорний та керівник всеукраїнської організації «Стріт Воркаут» Денис Мінін.

Школа - мій рідний дім

 

Протягом квітня-травня у ліцеї проведено комплекс заходів щодо благоустрою ліцейського подвір’я, в яких взяли активну участь учні, вчителі та батьківська громадськість.

Знято креативний відеоролик про проведену роботу, який надано журі конкурсу.

 

За підсумками конкурсу ліцей посів ІІІ призове місце та отримав сертифікати на десять та три тисячі гривней, які ліцейський парламент використає на потреби виховної роботи.

 

Всеукраїнська акція «Лист пораненому»

Не залишились осторонь…

«Батарейки, здавайтеся!»