Логотип лицея
Комунальний заклад освіти
«Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування
при Університеті митної справи та фінансів»
Дніпровської міської ради

Наші акції

 

Результативність діяльності органів ліцейського самоврядування великою мірою залежить від ефективності роботи центрів. Наскільки їх лідери зможуть захопити своїми заходами більшу кількість ліцеїстів, настільки активізується і вся виховна робота в ліцеї, зросте соціальна та громадська активність учнів, напрацьовуватиметься їх власний досвід. Разом з цим, реалізація різноманітних тематичних програм та проектів дозволяє кожній дитині знайти справу до душі, спробувати у різних напрямках діяльності, навчитися працювати у команді.

Удосконалити навчально-виховний процес з творчими дітьми, дати їм ґрунтовні, міцні знання, озброїти їх практичним розумінням основ наук допомагає, насамперед, участь творчих конкурсах та проектах.

 

Проект «Діти - дітям»

На початку грудня в ліцеї пройшла щорічна акція «Діти - дітям». Учнями ліцею зібрано теплі речі, іграшки, канцтовари, дитяче харчування. 03.12.15 в Декаду інвалідів представники ліцейського парламенту відвідали дитячий притулок «Барвінок». Вихованці притулку отримали іграшки, книги, канцтовари та новорічні іграшки, виготовлені власними руками ліцеїстів. В цей учнями групи 11 – 1 проведено тематичну лінійку «Всі ми різні – всі ми рівні», присвячену Міжнародному дню інвалідів.

 

«Діти - дітям»

Лінійка до Дня інвалідів - презентація

 

Конкурс «Школа своими руками» завершено

06.06.15р. у парку ім. Глоби відбувся 2-й Благодійний фестиваль-форум «Жити здорово!», в ході якого підведені підсумки конкурсів «Успешный Я», «Здоровый Я», «Дети – детям», нагороджені переможці конкурсу «Школа своими руками». Зі старшокласниками зустрілись президент фонду волонтерів України Тимофій Нагорний та керівник всеукраїнської організації «Стріт Воркаут» Денис Мінін.

Школа - мій рідний дім

 

Протягом квітня-травня у ліцеї проведено комплекс заходів щодо благоустрою ліцейського подвір’я, в яких взяли активну участь учні, вчителі та батьківська громадськість.

Знято креативний відеоролик про проведену роботу, який надано журі конкурсу.

 

За підсумками конкурсу ліцей посів ІІІ призове місце та отримав сертифікати на десять та три тисячі гривней, які ліцейський парламент використає на потреби виховної роботи.

 

Всеукраїнська акція «Лист пораненому»

Не залишились осторонь…

«Батарейки, здавайтеся!»