Логотип лицея
Комунальний заклад освіти
«Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування
при Університеті митної справи та фінансів»
Дніпровської міської ради

XV Міжнародний конкурс творчих робіт учнів, студентів та вчителів

«Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності»

27-29 вересня 2018 р. у Дніпрі проходив Фінал ювілейного, XV Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів, аспірантів та вчителів «Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності», організований Міністерством освіти і науки України і Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума». Відбір та оцінювання конкурсних робіт учасників здійснювало поважне журі у складі головного спеціаліста Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Раїси Євтушенко, професора, завідувачки кафедри методики навчання суспільних дисциплін та гендерної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, голови Всеукраїнської спілки вчителів історії та громадянської освіти (Київ) проф. Тетяни Ладиченко, доцента кафедри методики навчання суспільних дисциплін і гендерної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, директора Всеукраїнської спілки викладачів суспільних дисциплін та громадянської освіти д-ра Тамари Бакки, професора кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Запорізького національного університету Олександра Давлєтова, філолога Наталі Островської, директора Інституту «Ткума» та Музею Голокосту д-ра Ігоря Щупака.

Крім вчителів та студентів, до захисту своїх перших наукових досліджень та творчих робіт – малюнків, віршів, есе – долучилися талановиті школярі зі всієї України. Цього року на конкурс було надіслано більше 250 творчих робіт. На фінал конкурсу була запрошена учениця нашого ліцею Валерія Іваненко (група 10-2). Її творча робота - серія ілюстрацій до однієї з глав роману Маркуса Зузака «Крадійка книжок», присвячена тим, хто пройшов через жахіття нацистської каральної системи. Вистояв, вижив за часів Голокосту і Другої світової війни. А також і тим, хто допомагав виживати євреям, рятуючи їх, іноді ціною власного життя. Представив у фіналі конкурсу свою роботу, Валерія зайняла І місце у номінації «Творча майстерність».

ФЕЛ вітає ліцеїстку Іваненко Валерію з перемогою у Міжнародному конкурсі «Уроки війни та уроку Голокосту - уроки толерантності». Дякуємо керівнику роботи Шаріповій Тетяні Володимирівні за небайдужість, креативний підхід та щорічних міжнародних переможців. Валерія, твоя робота не по-дитячому глибока та зворушлива. Молодець!

 

 

 

 

 

Андрій Савінський, (2008 рік)
І місце за документальний фільм
«Дорога довжиною в життя»
 
Артамонов Ігор, (2011 рік)
ІІ місце у конкурсі-захисті
наукових робіт
 
Омельченко Анастасія, (2012 рік)
ІІ місце у конкурсі-захисті
наукових робіт
 
Яценко Ганна, (2013 рік)
І місце у конкурсі-захисті
наукових робіт
 
Предко Світлана, (2014 рік)
І місце у творчому конкурсі  
Усик Анна, (2014 рік)
ІІ місце у творчому конкурсі
Гура Тимур, (2014 рік)
ІІІ місце у творчому конкурсі
Предко Світлана, (2015 рік)
І місце у творчому конкурсі  
Танчик Ренат, Бойко Кирило (2015 рік)
ІІ місце у творчому конкурсі  
Гужва Надія (2017 рік)
ІІ місце у творчому конкурсі
 
Іваненко Валерія (2018 рік)
І місце у номінації «Творча майстерність»