Логотип лицея
Комунальний заклад освіти

«Фінансово-економічний ліцей»

Дніпровської міської ради

XIV Міжнародний конкурс творчих робіт учнів, студентів та вчителів

«Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності»

Протягом 27-29 вересня 2017 р. у Києві проходив Фінал XIV Міжнародного конкурсу творчих робіт школярів, студентів, аспірантів і вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності», організований Українським інститут вивчення Голокосту «Ткума» за підтримки Міністерства освіти і науки України. Цей конкурс на основі усвідомлення уроків історії має сприяти поширенню в суспільстві ідей гуманізму та толерантності, неприйняття шовіністичної та ксенофобської ідеології, проповіді насильства та тоталітарної ідеології.

На конкурс було надіслано 250 творчих робіт з усієї України. Із них 56 робіт були визнані найкращими та обрані членами журі до участі у фіналі. Для фіналістів цьогорічного Конкурсу організаторами була підготовлена насичена програма, яка включала у себе знайомство з відомими вченими та освітянами, дискусії та семінари. У рамках конкурсу відбувся круглий стіл «Історична пам'ять про Голокост у європейському контексті», на якому у вчителів, школярів та студентів була можливість поспілкуватися з відомим німецьким істориком, членом Німецько-Української історичної комісії професором Каєм Струве (Німеччина).

Крім того, учасники Фіналу Конкурсу взяли участь в урочистих заходах, приурочених до Дня пам'яті жертв Бабиного Яру. 29 вересня відбулося покладання квітів до пам'ятного знака у Бабиному Яру.

Представити свою роботу була запрошена і учениця групи 11-1 фінансово-економічного ліцею Гужва Надія. Її творча робота була створена за мотивами книги Джона Бойна «Хлопчик у смугастій піжамі» і присвячена пам’яті дітей-жертв Голокосту під час Другої світової війни.

За результатами захисту Надія зайняла ІІ місце у конкурсі в номінації «Художня майстерність». Вітаємо Надію та її керівника Шаріпову Тетяну Володимирівну з перемогою!

 

Андрій Савінський, (2008 рік)
І місце за документальний фільм
«Дорога довжиною в життя»
 
Артамонов Ігор, (2011 рік)
ІІ місце у конкурсі-захисті
наукових робіт
 
Омельченко Анастасія, (2012 рік)
ІІ місце у конкурсі-захисті
наукових робіт
 
Яценко Ганна, (2013 рік)
І місце у конкурсі-захисті
наукових робіт
 
Предко Світлана, (2014 рік)
І місце у творчому конкурсі  
Усик Анна, (2014 рік)
ІІ місце у творчому конкурсі
Гура Тимур, (2014 рік)
ІІІ місце у творчому конкурсі
Предко Світлана, (2015 рік)
І місце у творчому конкурсі  
Танчик Ренат, Бойко Кирило (2015 рік)
ІІ місце у творчому конкурсі  
Гужва Надія (2017 рік)
ІІ місце у творчому конкурсі