Логотип лицея
Комунальний заклад освіти

«Фінансово-економічний ліцей»

Дніпровської міської ради

Бібліотека радо вітає вас у своїх стінах!

 

Изображение 1 Изображение 2 Изображение 3 Изображение 4 Изображение 5 Изображение 6 Изображение 7 Изображение 8 Изображение 9 Изображение 10

 

Надзвичайною популярністю в учнів нашого ліцею користується бібліотека. Тут завжди готуються до олімпіад, пишуть науково-дослідницькі роботи, працюють за комп’ютерами, готуються до свят і просто спілкуються ліцеїсти. Бібліотечний фонд ліцею на 01.09.2016 р. налічує 4189 примірників художньої літератури та 5730 – підручників.

Відвідування за рік становить в середньому 1750, під час яких користувачам було видано близько 880 книг (художньої та наукової літератури). Всього ж читацький колектив складається з 250 учнів та вчителів. До визначних подій тут створюються тематичні виставки, проводяться відповідні заходи. Бібліотека приймає участь в експериментальному дослідженні ліцею «Створення педагогічних та соціально-психологічних умов для економічної освіти ліцеїстів в системі реалізації принципів сталого розвитку» та працює над проектом «Інформаційна підтримка інноваційно-освітнього середовища».

А працює в цій скарбниці знань бібліотекар Мареха Віра Олексіївна