Логотип лицея
Комунальний заклад освіти
«Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування
при Університеті митної справи та фінансів»
Дніпровської міської ради

Бібліотека радо вітає вас у своїх стінах!

 

Изображение 1 Изображение 2 Изображение 3 Изображение 4 Изображение 5 Изображение 6 Изображение 7 Изображение 8 Изображение 9 Изображение 10

 

Надзвичайною популярністю в учнів нашого ліцею користується бібліотека. Тут завжди готуються до олімпіад, пишуть науково-дослідницькі роботи, працюють за комп’ютерами, готуються до свят і просто спілкуються ліцеїсти. Бібліотечний фонд ліцею налічує 3 350 примірників художньої літератури та 4 880 – підручників.

Відвідування за рік становить в середньому 2 200, під час яких користувачам було видано близько 810 книг (художньої та наукової літератури). Всього ж читацький колектив складається з 260 учнів та 25 вчителів. До визначних подій тут створюються тематичні виставки, проводяться відповідні заходи. Бібліотека приймає участь в експериментальному дослідженні ліцею «Створення педагогічних та соціально-психологічних умов для економічної освіти ліцеїстів в системі реалізації принципів сталого розвитку» та працює над проектом «Інформаційна підтримка інноваційно-освітнього середовища».

А працює в цій скарбниці знань бібліотекар Мареха Віра Олексіївна