Логотип лицея
Комунальний заклад освіти
«Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування
при Університеті митної справи та фінансів»
Дніпровської міської ради

Довідка-об'єктивка
на директора Комунального закладу освіти
«Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при
Університеті митної справи та фінансів»
Дніпровської міської ради Новохатну Дарію Анатоліївну

Новохатна Дарія Анатоліївна, освіта вища, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист, нагороджена Почесною Грамотою Верховної Ради України, подяками, дипломами Міністерства освіти і науки України, подяками мера міста Дніпропетровська, почесними грамотами Головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, подяками управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради, подяками відділу освіти Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради.

Новохатна Дарія Анатоліївна розпочала трудову діяльність на посаді старшої піонерської вожатої в СШ № 44 у 1989 році. В 1996 році переведена на посаду заступника директора з виховної роботи. З 2002 по 2005 роки працювала фахівцем з виховної роботи відділу освіти Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпропетровську ради. 1 серпня 2005 року призначена директором Комунального закладу освіти «Фінансово-економічний ліцей» Дніпропетровської міської ради. У 2018 році успішно пройшла конкурс на цю посаду.

Під керівництвом Дарії Анатоліївни створена освітня система, що дозволила розширити середовище ліцею в інтересах закладу наукового спрямування, управлінська діяльність спрямована на переведення установи в інтенсивний режим розвитку та забезпечення якісно нових освітніх результатів.

У 2020 році директор пройщла курси регіональних експертів з питань інституційного аудиту та забезпечення якості освіти при ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України. В жовтні 2021 року у ліцеї запланований інституційний аудит.

Очолювала експериментальну роботу за темами «Системне узгодження та збалансування економічної, екологічної та соціальної складових сталого розвитку у змісті ліцейської освіти», «Формування інноваційної культури ліцеїстів в умовах випереджаючої освіти для сталого розвитку», «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності у навчально-виховний процес ліцею». Заклад є учасником науково-педагогічного проєкту «Школа вирішення конфліктів «Митці згоди».

Дарія Анатоліївна цілеспрямовано працює над поширенням нового педагогічного мислення серед педагогів ліцею, міста, області. Ліцей бере активну участь у Всеукраїнських та обласних науково-практичних конференціях. Передовий педагогічний досвід презентований на обласних виставках «Педагогічні здобутки Дніпропетровщини», Міжнародних виставках «Сучасні заклади освіти», «Інноватика в сучасній освіті».

За підсумками участі в предметних олімпіадах та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, результативністю проходження ЗНО випускниками ліцей входить у п`ятірку кращих закладів освіти міста. В 2020 році ліцей увійшов у 100 кращих закладів України за результатами ЗНО.

Директором успішно запроваджено державно-громадське управління, завдяки якому зміцнюється матеріально-технічна база. Оформлена музейна експозиція «Грошова одиниця України», «Водно-інформаційний центр». Сім з одинадцяти навчальних кабінетів, бібліотека та їдальня є переможцями міських та обласних конкурсів-оглядів.

Новохатна Дарія Анатоліївна є дипломантом конкурсу «100 кращих лідерів освіти Дніпропетровщини-2009», переможцем Загальнонаціонального проекту «Флагмани освіти і науки України – 2012», переможцем Всеукраїнського конкурсу «Директор ХХІ століття-2013», дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Директор року-2014», учасником Першого Всеукраїнського конкурсу для керівників закладів освіти «Директор-2020: краща практика».

Дарія Анатоліївна досконало володіє державною мовою, комп’ютерною технікою. Настановленням і особистим прикладом утверджує повагу до принципів загальнолюдської моралі. Їй притаманні постійний пошук нового, невтомність у роботі, повага до колег і доброзичливість у стосунках із здобувачами освіти, батьками.