Логотип лицея
Комунальний заклад освіти

«Фінансово-економічний ліцей»

Дніпропетровської міської ради

Талановита молодь Дніпропетровщини
краща на Всеукраїнському колоквіумі
«Космос. Людина. Духовність»

 

Бачурін Сергій,
переможець (ІІІ місце)
Всеукраїнського колоквіуму - 2009
Сокиринський Данило,
переможець (ІІ місце)
Всеукраїнського колоквіуму - 2010
Герасимова Дар`я,
переможець (І місце)
Всеукраїнського колоквіуму - 2011


 

Прокопенко Ілля, переможець (І місце)
Всеукраїнського колоквіуму - 2012
Прокопенко Ілля, переможець (І місце)
Всеукраїнського колоквіуму - 2013
Кравченко Сергій, переможець (І місце)
Всеукраїнського колоквіуму - 2014
Селіванов Валерій, переможець (І місце)
Всеукраїнського колоквіуму - 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всеукраїнський колоквіум школярів
«Космос. Людина. Духовність.»


   І знову учні ліцею відвідали Закарпаття, щоб позмагатися в щорічному інтелектуальному конкурсі. 21– 23 вересня 2016 року на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді пройшов традиційний Всеукраїнський колоквіум школярів «Космос. Людина. Духовність.» У колоквіумі прийняли участь 10 команд з 10 областей України: Волинської, Вінницької, Закарпатської, Дніпропетровської, Житомирської, Полтавської, Сумської, Рівненської, Черкаської та Київської. Членами журі були професори та кандидати наук фізичного факультету Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет».

Під час змагань учасники проходили два етапи. Першим етапом було написання тестових профільних завдань з астрономії, а другим – захист науково-дослідницьких робіт. У ході палких дискусій з учасниками та членами журі учні презентували багато нового та цікавого. Учасники представили роботи у восьми секціях: «Космос у лабораторії», «Крізь простір і час», «Твої можливості, людино», «Українці в космосі», «Лицар Духу», «Суперкнига», «Кінець світу», «Краса врятує світ».

Двоє учнів фінансово-економічного ліцею гідно представили Дніпропетровську область, виборовши перші місця. У секції «Крізь простір і час» найкращий результат з тестування та найвищі бали за захист робіт отримав учень 11-1 групи Гаркавенко Дмитро зі своєю роботою «Методи зв’язку в навколоземному просторі та космосі». У секції «Кінець світу» перше місце посів учень групи 11-2 Селіванов Валерій зі своєю роботою «Астероїдна небезпека планети Земля». Керівник робіт, учитель фізики та астрономії ліцею Нікіфорова Тетяна Іванівна, провела ретельну роботу щодо підготовки переможців.

Під час подорожі в Закарпаття учні не тільки змагалися, а й відвідали історичні пам’ятки міста Ужгород, старовинний замок Сент-Міклош у Чинадійово. По дорозі додому, у місті Київ учні відвідали Водно-інформаційний центр та прийняли участь у флешмобі в підтримку миру на набережній Дніпра, біля річного вокзалу нашої столиці.

Конкурс закінчився, але спогади про нього залишаться надовго. І не тільки спогади, а й нові друзі та знайомі. Дякуємо всім за підтримку, бо без неї нам не вдалося б здобути бажані призові місця!