Логотип лицея
Комунальний заклад освіти
«Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування
при Університеті митної справи та фінансів»
Дніпровської міської ради

«Інноватика в сучасній освіті»

 

Міжнародний Освітній Форум – професійний представницький захід галузі освіти України, який з 2009 року представляє:
• виставку національних вищих навчальних закладів, наукових установ, обласних і міських органів управління освітою, професійно-технічних навчальних закладів і науково-методичних центрів, загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних закладів освіти;
• виставку закордонних навчальних закладів, освітніх агенцій і міжнародних представництв;
• виставку виробників і постачальників сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень;
• науково-практичні конференції, круглі столи, семінари, презентації, майстер-класи;
• конкурси для учасників.

«Інноватика в сучасній освіті» - єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безпосередньо в навчальний процес.

Щороку ліцей бере участь у освітянському заході, презентуючи досвід роботи у конкурсних номінаціях. У поточному році за роботу «Інтеграція змісту освіти як світова тенденція розвитку освітніх технологій» ліцей відзначений срібною медаллю міжнародної виставки.

 

2019 рік 

2017 рік


 

2016 рік 

2015 рік 

2014 рік 

2013 рік 

2012 рік 

2011 рік