Логотип лицея
Комунальний заклад освіти

«Фінансово-економічний ліцей»

Дніпропетровської міської ради

«Інноватика в сучасній освіті-2016»

 


   25-27 жовтня відбувся Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Четверта міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Інноватика в сучасній освіті» з 2014 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні.

Міжнародний Освітній Форум – професійний представницький захід галузі освіти України, який з 2009 року представляє:
• виставку національних вищих навчальних закладів, наукових установ, обласних і міських органів управління освітою, професійно-технічних навчальних закладів і науково-методичних центрів, загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних закладів освіти;
• виставку закордонних навчальних закладів, освітніх агенцій і міжнародних представництв;
• виставку виробників і постачальників сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень;
• науково-практичні конференції, круглі столи, семінари, презентації, майстер-класи;
• конкурси для учасників.

Ліцей щороку бере участь в освітянському форумі та конкурсі з тематичних номінацій. Цьогорічна участь в номінації «Соціальне партнерство в контексті модернізації національної освіти» принесла ліцею перемогу та диплом І ступеня. Стаття директора Новохатної Д.А. опублікована у збірнику Всеукраїнської науково-практичної конференції «Практична медіаосвіта: інноваційні стратегії розвитку». Заступник директора з навчально-методичної роботи Нікіфорова Т.І. виступила на засіданні круглого столу Центру інноваційної педагогіки управління освіти Дніпровської міської ради «Сучасна школа – якою має бути? Ідеї, концепції, практика» з доповіддю «Вплив медіасередовища на формування економічних компетентостей ліцеїстів».

Обмін передовим педагогічним досвідом є невід’ємною складовою інноваційної діяльності ліцею.


 

 

 

2016 рік 

2015 рік 

2014 рік 

2013 рік 

2012 рік 

2011 рік