Логотип лицея
Комунальний заклад освіти

«Фінансово-економічний ліцей»

Дніпровської міської ради

Соціально-економічний симулятор із управління ресурсами «Життєвий капітал»

2019-01-17 14:09:42

 «Життєвий капітал» - це багатофункціональний інструмент для закріплення знань у сфері економіки, напрацювання моделей роботи із різними фінансовими інструментами та інструментами мінімізації економічних ризиків в ігровій формі.

Мета гри:

1. Досягти фінансової незалежності.

2. Досягти рівня фінансової свободи та отримати можливість реалізувати свою мрію.

3. Дати користь усьому суспільству через реалізацію глобальної місії.

Детальніше…

Поговоримо про кохання

2019-01-09 14:05:50

У тиші ліцейського кабінету, при запалених свічках, учні групи 10 – 2 зібрались для того, щоб прожити разом прекрасні хвилини, якусь маленьку, але приємну мить життя.

Зібрались, щоб поговорити  про вічну тему, яка хвилювала серця людей у всі часи. Це тема чистого, зворушливого почуття — кохання в житті людини.

Кожен з присутніх написав на маленькому паперовому сердечку як він розуміє слово «Кохання» і помістив його на символічне дерево Кохання.

- Кохати - означає мати одне серце і душу на двох.

- Це почуття, що не підвладне розуму. Його не виміряти і не осягнути словами.

- Воно приходить, не питаючи дозволу, та йде, залишаючи за собою гіркий присмак.

Детальніше…

Знайомство з Цікавою наукою

2019-01-09 08:51:01

На зимових канікулах учні 8-2 класу ліцею побували на цікавій екскурсії у Дніпровському Музеї Цікавої науки. Учні познайомилися з захоплюючими експонатами, які наочно демонструють різні закони фізики, математики та біології, пояснюють виникнення природних явищ і механізми дії оптичних ілюзій.

Детальніше…

Зимові розваги

2019-01-08 11:25:16

Канікули!..  Пора зимових розваг! Учні 9-х класів ліцею  теж вирішили активно відпочити – і відвідали боулінг. Скільки спритності, наполегливості, зосередженості треба було проявити, щоб отримати перемогу серед  команд своїх однокласників.

Детальніше…

Multiplex у розважальному центрі "Караван"

2019-01-08 11:20:21

03 січня учні групи 10-1 відвідали кінотеатр Multiplex у розважальному центрі "Караван".

Дружний, майже сімейний))) перегляд романтичної комедії "Я, ти, він, вона" посприяв  продовженню казкових новорічних свят, чудовому настрою.

За тиждень ліцеїсти встигли скучити одне за одним, тож перед переглядом кінострічки жваво розповідали про те, як відпочивають під час канікул, про зустріч Нового року.

А після перегляду комедії поділилися враженнями про сюжет фільму. "Студія Квартал 95" знову вразила добрим гумором, гра акторів неперевершена!

Детальніше…

Різдвяна екскурсія

2019-01-08 10:42:19

Напередодні Різдва учні групи 8-1 відвідали художній музей. "Таємниці кольорів" - так називалась Різдвяна екскурсія, яка допомогла учням розкрити секрети красок та кольорів в картинах. Слухаючи уважно екскурсовода, учні давали відповіді на запитання, що дало змогу наприкінці екскурсії отримати слова-приказки про кольори райдуги "Чапля осінь жде завзято, буде сани фарбувати".

Детальніше…

Різдвяні вечори на нашому «хуторі»

2018-12-29 10:20:35

«У новорічну ніч чудову
посміхніться знову й знову,
даруйте всім тепло і ласку,
хай в кожен дім заходить казка!»

 Такими привітальними словами розпочався  традиційний захід – Новорічна казка, представлена ліцеїстами випускних класів.

Детальніше…

Новорічний квест «Подарунок від друга»

2018-12-28 11:44:28

27 грудня учні групи 9-2 прийняли участь у новорічному квесті «Подарунок від друга». Під час конкурсів діти  продемонстрували  творчійта креативний  підхід до розв’язання завдань, вміння  працювати у команді, добру фізичну підготовку. На завершальному етапі квесту діти отримали подарунки в яких останнє завдання було відгадати ребус від кого цей подарунок.

Детальніше…

Екскурсія до природного заповідника «Розточчя»

2018-12-27 11:48:04

На головному європейському вододілі, у межах території України і Польщі, розташований унікальний у фізико-географічному відношенні район – Розточчя, де у 1984 році був створений природний заповідник. «Розточчя» є ядром біосферного резервату, внесеного в світову мережу ЮНЕСКО.  

Саме до цієї природоохоронної території здійснили незабутню подорож учні групи 10-2. Мальовничі пейзажі Українського Розточчя – краю, де розтікаються ріки, а бук зустрічається із сосною, як брат із сестрою, вражають своєю красою у будь – яку пору року.

У заповіднику функціонує музей природи Розточчя, який відвідали ліцеїсти, поповнивши свої знання червонокнижними видами рослинного і тваринного світу.

Детальніше…

Перлини Галицького краю

2018-12-21 11:06:15

З 03.12 по 08.12.2018 року ліцеїсти групи 10-2 приймали участь у навчально -  дослідницькій експедиції у Львівську область, яка була організована Дніпропетровським відділенням Малої академії наук.

Незабутнє враження від автобусної та пішохідної екскурсій середньовічним Львовом. Місто-музей під відкритим небом, де кожен камінь дихає історією нашої держави. Площа Ринок, Ратуша, майстерні карамелі та шоколаду, копальня кави, майстерня пряників, театр опери і балету вже багатьом знайомі місця, але їх хочеться відвідати ще і ще раз.

Група відвідала Крехівський монастир, засновниками якого вважаються ченці Києво-Печерської Лаври. Багато славетних українців сприяли розвитку Крехівського монастиря своїми щедрими дарами, серед яких в книгу жертводавців золотими літерами вписано імена гетьманів Петра Дорошенка, Івана Мазепи, Богдана Хмельницького. Учні мали змогу напитися води з Джерела – монастирської святині.

Детальніше…

   Наступна ▶