Логотип лицея
Комунальний заклад освіти

«Фінансово-економічний ліцей»

Дніпровської міської ради

Стартувала реєстрація на пробне ЗНО

2018-01-15 09:00:25

 Реєстрація триватиме до 31 січня. Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою тестування, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу учасників до пункту тестування тощо.

Детальніше…

Різдвяна подорож на Буковину

2018-01-12 10:52:32

З 05 січня по 11 січня учні 8 – 10 класів подорожували Буковиною.  Чарівна подорож розпочалася з історичного містечка Камьянець-Подільський. Наступного дня ліцеїсти пройшлися чарівними вулицями Чернівців.  На гірськолижному курорті «Сонячна долина» змогли погодувати кабанів та привітати мешканців саван (родину лева). І не дивлячись на теплу погоду, все ж таки вдалося побачити зиму на перевалі Німчич.

Детальніше…

Музей, у якому експонати охоче «йдуть» до рук, існує!

2018-01-09 09:48:40

5 січня 2018р. учні групи 9-1 відвідали Музей науки, нещодавно відкритий у Дніпрі. Експериментаріум – найнезвичайніший  музей у місті. Тут панує особлива атмосфера, що сприяє неформальному й цікавому спілкуванню.

Експериментаріум являє собою цілий світ наукових забав. Тут захоплюючі експонати, які наочно демонструють різні закони фізики, математики, біології, пояснюють виникнення природних явищ і механізми дії оптичних ілюзій. Будь-який бажаючий зміг помацати експонати і зрозуміти принцип дії роботи того чи іншого закону. Діти самостійно проводили експерименти, заново відкривали для себе наукові закони, за якими живе навколишній світ, дізналися про нове.

Тож учні групи 9-1 стали безпосередніми учасниками пізнавального процесу і занурилися в світ оптики, магнетизму, електрики, механіки, техніки, акустики, ілюзій і багато чого іншого.

Детальніше…

Популяризація здоров’язберігаючої моделі особистісної самореалізації учнів

2018-01-04 10:22:14

Саме з такою метою під час зимових канікул був організований та проведений психологічний тренінг «Профілактика ризикованої поведінки серед молоді» в групі 9-2.

Превентивний характер тренінгу забезпечив проведення діагностики наявних ризиків серед підлітків  навчального закладу та попередження явища ризикованої поведінки в цілому.

У ході проведення заходу було виявлено високий рівень обізнаності учнями  ліцею щодо видів та форм ризикованої поведінки. Натомість продемонстровано недостатній рівень здатності аналізувати причини такої поведінки та вміння знаходити альтернативну (соціальну) модель особистісної самореалізації.

Детальніше…

Екскурсія до Музею громадянського подвигу жителів Дніпропетровщини

2018-01-02 09:22:46

27 грудня 2017 року учні групи 8-1 відвідали Музей громадянського подвигу жителів Дніпропетровщини. Особливе враження  учні отримали від перегляду хроніки російсько-української війни: відео проектується на 4 стіни музею, одночасно бачиш події, які відбувалися; список прізвищ, фото  героїв, що загинули.

Детальніше…

Казковий Новорічний марафон

2017-12-29 13:37:10

У ліцеї є добра традиція: в канун Нового року учні 11-х класів представляють новорічну казку. Цього року Казковий Новорічний марафон вразив всіх присутніх своїми декораціями, костюмами учасників та сценічними образами. Кожен клас залучився до підготовки казки, презентуючи новорічні музичні композиції.

Переглянувши казку, всі присутні отримали солодкі подарунки, які підготували батьки групи 11-1. А найбільшим подарунком наприкінці року став кубок «Креативушка» за підсумками І семестру, який отримала група 10-1 (куратор Клачкова Марія Антонівна).

Детальніше…

Різдвяне віконце

2017-12-26 15:03:30

Щорічно в ліцеї проходить Новорічна акція «Різдвяне віконце». Учні ліцею власними руками створюють прикраси для вуличного декору будівлі ліцею. В цьому році кожна група виготовила Різдвяний віночок, який прикрасив вікна та створив атмосферу свята як ліцеїстам, так і мешканцям мікрорайону.

Детальніше…

«Премія Дніпропетровської обласної ради» знайшла своїх героїв

2017-12-22 14:00:35

Талановита, амбіційна та цілеспрямована молодь Дніпропетровщини отримала свої довгоочікувані нагороди від голови обласної ради Гліба Пригунова.

21 грудня 2017 року пройшла урочиста церемонія нагородження у культурному центрі Опера. Це вже другий етап цьогорічного Конкурсу. Переможцями стали 61 людина, яка зробила свій внесок у розбудову регіону та країни. Премії розподілені за різними категоріями, серед яких наука, медицина, культура, спорт, журналістика, сільське господарство.

 Вперше була впроваджена категорія «Юні дарування» для дітей віком від 14 до 17 років. Учень 11 класу ліцею Ратушний Денис став преміантом даної категорії.

Такий грандіозний проект був започаткований цього року головою обласної ради Глібом Пригуновим: «Ми пишаємося нашими земляками. Ми хочемо, аби наша талановита молодь залишалась в Україні і продовжувала свою роботу на благо України і Дніпропетровщини. Премія від обласної ради – це щира вдячність за їх внески».

Детальніше…

І Національний конгрес освітян України

2017-12-18 14:42:32

      15 грудня у Києві відбувся І Національний конгрес освітян України. Конгрес організовано з метою об’єднання освітянського товариства України, налагодження взаємодопомоги та співпраці, обміну професійним досвідом, висвітлення стану і перспектив розвитку науки і освіти.

У конгресі взяла участь директор ліцею Новохатна Дарія Анатоліївна, яка виступила на пленарному засіданні з доповіддю «Управлінські аспекти інноваційного розвитку освітнього середовища ліцею».

Детальніше…

Зимовий шкільний дебатний турнір

2017-12-18 10:49:04

Відповідно до Програми розвитку освітньої технології «Дебати» у загальноосвітніх навчальних закладах міста Дніпра 16 та 17 грудня 2017 року  відбувся «Зимовий шкільний дебатний турнір». У турнірі приймали участь 46 команд.

Команда ліцею «Fellow» у складі Качан Маргарити, Рябініної Дар’ї  та Тур Анни на високому рівні відстояли честь ліцею у дебатному турнірі. Незважаючи на відсутність досвіду у дебатних змаганнях, команда дійшла до полу фіналу гри, залишивши далеко позаду досвідчених дебатерів.

Детальніше…

   Наступна ▶