Логотип лицея
Комунальний заклад освіти
«Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування
при Університеті митної справи та фінансів»
Дніпровської міської ради

Відзнаки Міністерства освіти і науки України

2020-10-12 15:31:54

Є така професія – вчити дітей, і є таке покликання – надавати їм крила. Колектив ФЕЛ – це команда професіоналів, які безкомпромісно віддають свої знання, досвід та сили поколінню, яке у майбутньому розбудовуватиме економіку України.

Пишаємося колегами, які відзначені Грамотами та Подяками Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України:

Детальніше…

Подяки від міського голови

2020-10-09 13:37:19

З нагоди Дня вчителя колектив ліцею отримав визнання своєї праці-подяки від мера Бориса Філатова. За плідну педагогічну діяльність, професійну майстерність та відданність справі відзначені колектив ліцею та заступники директора з навчально-виховної роботи Нікіфорова Тетяна Іванівна і Срібненко Олена Олегівна.

Детальніше…

Лайфхаки від ФЕЛ

2020-10-05 10:52:34

Щорічно ліцей входить у ТОП-200 кращих шкіл України та ТОП-10 кращих закладів Дніпра за підсумками ЗНО. У цьому році результати покращились: з 113 на 86 позицію. Директор ліцею Дарія Анатоліївна Новохатна ділиться лайфхаками, як створити успішне освітнє середовище.

Детальніше…

Вибори президента ліцейського парламенту

2020-09-29 13:38:43

28 вересня відбулися вибори президента ліцейського парламенту. У виборах взяли участь 214 осіб (здобувачів освіти та вчителів).

За результатами виборів голоси розподілилися таким чином:

Детальніше…

Флешмоб до Дня Миру

2020-09-21 14:04:12

21 вересня у ліцеї пройшов флешмоб до Дня Миру.

Сучасна емблема свята Миру – голуб із гілкою у дзьобі – була   зображена П. Пікассо у відповідності з біблейським сюжетом про Ноєв ковчег (у знак прощення Богом голуб приніс на корабель Ноя гілку оливи). На символічних емблемах миру ліцеїсти позначили, що для них є мир, та за технологією газетного колажу, оформили групові проєкти.

Детальніше…

Марафон «Поль.Live»

2020-09-14 14:59:30

З нагоди відзначення Дня міста та у межах заходів щодо проведення у місті Дніпрі Року Олександра Поля, з метою вшанування видатного громадського діяча, Почесного громадянина міста Олександра Поля учні ліцею взяли участь у міському марафоні відео-презентацій «Поль.Live». Учень групи 8-1 Пархомук Ренат та учениця групи 10-1 Могильна Валерія взяли участь у марафоні.

Детальніше…

Міська акція «Зателефонуй учню»

2020-09-14 09:11:18

 

11 вересня до Дня міста в рамках міської акції «Зателефонуй учню» 20 здобувачів освіти ліцею отримали листи-подяки від міського голови Бориса Філатова та значки «УСПІШНИЙ». Хто став успішним ліцеїстом? Це ліцейські розумники, які за підсумками минулого навчального року, а особливо під час дистанційного навчання, проявили  високу навчальну активність та мають гарні академічні результати.

Детальніше…

Засідання Ради ліцею

2020-09-11 15:28:05

10.09.2020 відбулося засідання Ради ліцею, в якому взяли участь представники батьківської громадськості. Враховуючи умови адаптованого карантину, представники ліцейського парламенту не запрошувались на раду ліцею.

Богуславська Т.О., заступник директора з НВР, ознайомила батьківську громадськість із режимом роботи закладу в умовах адаптованого карантину.

Срібненко О.О., заступник директора з НВР, окреслила основні питання виховної роботи на 2020/2021 н.р.

Детальніше…

Привітання директора ліцею Новохатної Дарії Анатоліївни зі Святом Першого дзвоника

2020-09-01 14:08:27

Доброго першовересневого ранку, ліцейська спільното!

І хоча сьогодні не всі здобувачі освіти увійшли до ліцею з центрального входу, головне, що ми всі офлайн. Ліцей виконав всі завдання МОЗ і МОН щодо безпечного освітнього середовища і повністю готовий до роботи у новому навчальному році. Персонал ліцею, здобувачі освіти та батьківська громадськість отримали чіткі рекомендації щодо безпечної участі в освітньому процесі, тож – стартуємо!

Детальніше…

Фасилітація «Кроки ліцеїста НУШ до Європи»

2020-09-01 11:27:09

Ранок 1 вересня розпочався для ліцеїстів  незвичайно. Після відео-привітання директора Дарії Анатоліївни, яка дала дзвоник на перший урок, ліцеїсти занурились у фасилітацію «Кроки ліцеїста НУШ до Європи», метою якої було розробити «Дорожню карту ліцеїста». Цікаво, змістовно та креативно старшокласники провели свій перший урок, підсумком якого стали постери «Дорожня карта ліцеїста» та відео-ролики, що безпосередньо засвідчили процес мозкового штурму.

Детальніше…

   Наступна ▶