Логотип лицея
Комунальний заклад освіти

«Фінансово-економічний ліцей»

Дніпровської міської ради

Як почалися наші канікули

2018-06-19 13:21:51

Літо 2018. Закінчилися уроки, але відпочивати ще рано, адже нас чекає навчальна практика. Учні групи 8-1 відправилися вивчати флору та фауну рідного краю  і відвідали заповідник Асканія Нова та Кам'яні могили.

Детальніше…

Неповторний та незабутній вальс

2018-06-18 15:50:41

У багатьох школах міста є традиція – випускники на останній дзвоник танцюють вальс. З часом шкільний вальс - символ дорослішання – став своєрідним змаганням між випускниками міста.

Четвертий рік поспіль ліцеїсти беруть участь у міському святі - змаганнях «Dnepr Valse - 2018». Учні групи 11-1 посіли друге місце, отримали цінні подарунки та багато задоволень. Та найважливіше - спілкування з однолітками.

Детальніше…

Екскурсія до бібліотеки Навчально-наукового інституту «Фінансова академія»

2018-06-08 14:24:02

У кожної книги своя доля, своє довголіття. Є книги – одноднівки і є книги вічні. Книги, як естафетна паличка, передаються з покоління в покоління. Саме такі книги писав наш славетний земляк Олесь Гончар.

Літературна година «Люди світлої душі» за участю старшого викладача Центру культури української мови ім. О.Гончара Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Костюк Наталії Григорівни та завідуючої районної бібліотеки для дорослих № 17 Корінько Людмили Іванівни була проведена 4 червня в бібліотеці Навчально-наукового інституту «Фінансова академія» для учнів 8-х класів нашого ліцею.

Детальніше…

«Ринок яблук» симуляційна гра

2018-06-05 14:25:55

01 червня під час навчальної практики для учнів 8 клас проведена симуляційна гра «Ринок яблук», під час гри учні усвідомили як визначається ринкова ціна, пригадали поняття попиту та пропозиції, змогли описати та проаналізувати попит, пропозицію та ринкову ціну, у учнів сформувалися здібності ведення переговорів.

Детальніше…

Останній дзвоник

2018-06-04 12:28:22

Настав останній урочистий ранок!
Святкова і хвилююча подія!
Останній дзвоник завітав на ганок
Чекають всіх щасливі й літні мрії!

31 травня для випускників ліцею пролунав останній дзвоник. На святковій лінійці були присутні почесні гості: в.о. директорнавчально-наукового інституту «Фінансова академія» університету митної справи та фінансів Івашина Олександр Флорович.

Лунали від ліцеїстів слова побажання.

З привітальними словом виступили і випускники ліцею, висловивши слова вдячності вчителям та батькам.

Детальніше…

Зустріч зі студентами історичного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара

2018-05-30 12:22:34

29.05.2018 учнів 9-х та 10-х класів ліцею відвідали представники Всеукраїнської молодіжної студентської організації «Студентське братерство». Вони провели лекцію «Медіаграмотність серед школярів» та урок-пам'ять «Норильське повстання 1953 року»

Студенти розповіли як аналізувати та перевіряти інформацію на правдивість, як власно писати пости та відеозвернення у соціальних мережах показали відеофрагменти «Прищеплення проти маніпуляції».

Детальніше…

Вшанування кращих ліцеїстів

2018-05-28 09:14:03

 

25 травня 2018 року у ліцеї пройшла урочиста лінійка, присвячена нагородженню обдарованих ліцеїстів грамотами та грошовими преміями за перемоги у Всеукраїнських учнівських олімпіадах національного, обласного, міського рівнів, переможців Всеукраїнського та обласного етапів конкурсу-захисту учнів-членів Малої академії наук України, переможців різнорівневих учнівських, творчих, спортивних змагань, учасників Всеукраїнських та обласних конференцій учнівської молоді.

Детальніше…

«Олімпійський день – 2018»

2018-05-24 15:48:08

23 травня 2018 року команда ліцею взяла участь у святі «Олімпійський день – 2018», який проходив на стадіоні «Олімпійські резерви».

Учні пройшли всі площадки Олімпійського квесту. Ліцеїстам дуже сподобалось свято. Вони грали в настільний теніс, стріляли з лука та пістолета, фехтували, грали в хокей та бадмінтон, змагалися в лазертаг.

Всі були у захваті від свята!

Детальніше…

День Європи

2018-05-21 12:02:52

Європа – це велика міцна  родина, вона починається у серці кожного з нас. І  Україна є її частиною. А ми, ліцеїсти, - частина України, тому щиро долучилися до свята. Основним нашим бажанням є зберегти мир на планеті Земля. Тож нехай у світі завжди панують тепло і щирість відносин між людьми.

Детальніше…

Нагородження юної наукової еліти Дніпропетровщини

2018-05-21 11:37:20

18 травня  відбулася Урочиста церемонія нагородження учасників, призерів і переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України та їх наукових керівників. З вітальним словом до присутніх звернулася начальник управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валентина Григорівна Середня.

На свято науки було запрошено керівництво закладів вищої освіти: ректор Українського державного хіміко-технологічного університету, доктор технічних наук, професор Олександр Андрійович Півоваров; проректор з науки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, доктор хімічних наук, професор Сергій Іванович Оковитий; проректор з наукової та лікувальної роботи Державного закладу «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров'я України», доктор медичних наук, професор Віталій Йосипович Мамчур; перший проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук Володимир Миколайович Ковбаса.

Детальніше…

   Наступна ▶