Логотип лицея
Комунальний заклад освіти
«Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування
при Університеті митної справи та фінансів»
Дніпровської міської ради

Конференція «Молодь, освіта, наука, культура і національна самосвідомість в умовах європейської інтеграції»

2021-04-23 12:04:26

З метою залучення обдарованої молоді до науково-практичної роботи та стимулювання і підтримки досліджень молодих учених, аспірантів і студентів 22 квітня 2021 року відбулась XХІV Всеукраїнська науково-практична конференція "Молодь, освіта, наука, культура і національна самосвідомість в умовах європейської інтеграції", за сприянням Європейського університету, Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Наукове товариство ліцею Fellow представляли учні 10 класів, вони прийняли активну участь у роботі  секції  «МОЛОДЬ І НАУКА» за напрямами:

1. Теоретична економіка в Україні та світі. Дослідження розвитку ринку, регулюючих та управлінських систем.

2. Інформаційні та виробничі технології. Інноваційні  технології навчання. Фізико-математичні дослідження.

3. Біологія, екологія, географія, хімія.

4. Правознавство та безпекознавство;

5. Література та мовознавство.

Детальніше…

ВОДА ТА МОЛОДЬ – РАЗОМ У МАЙБУТНЄ Water & Youth – Together to future

2021-04-23 10:07:05

Під таким гаслом у 2005 році вперше в Україні пройшов Всеукраїнський конкурс «Юнацький водний приз», започаткований видавництвом «ЕКОінформ» за сприяння Міністерства освіти і науки України.

Конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз» є національним етапом міжнародного змагання молоді «Стокгольмський юнацький водний приз», яке з 1997 року проводить Стокгольмський Міжнародний Водний Інститут під час щорічного міжнародного водного конгресу «Світовий водний тиждень» (World Water Week).

Головна мета конкурсу – залучити якнайбільше дітей до вирішення проблем забруднення водних ресурсів, нестачі питної води, раціонального її використання, об'єднання інтелектуальних та творчих здібностей молоді для розробки інноваційних рішень теперішніх і майбутніх проблем з водою. Конкурс відкритий для всіх проектів, які стосуються водної тематики.

19-20 квітня відбувся національний фінал конкурсу дослідницьких робіт «Всеукраїнський юнацький водний приз-2021».

Детальніше…

Прибираємо планету

2021-04-19 13:16:33

16 квітня працівники ліцею взяли участь в акції до Дня довкілля. Впорядкована ліцейська територія, підрізані кущі, оброблений спортивний майданчик противобур`янним розчином, вимиті вікна у ліцеї.

18 квітня приєдналися до екологічної акції «Будь ЕКО з МРД» на перехресті пров. Таганрогського та вул. Штормової. Під час акції прибрано стихійний смітник.

Детальніше…

«Митці згоди» - тренінг з учителями

2021-03-24 10:52:30

22 березня у межах науково-педагогічного проекту регіонального рівня «Школа вирішення конфліктів «Митці згоди» відбувся тренінг з учителями ліцею. Під час зустрічі створювали душевну рівновагу, пробуджували бадьорість, ділилися почуттями та переживаннями, розкривалися в історіях, досліджували потреби та шукали способи для їх реалізації.

Детальніше…

«Митці згоди» forever

2021-03-19 11:54:55

16 березня 2021 року розпочався другий етап проекту «Митці згоди»: заняття з учнями. Вчилися розуміти та виражати емоції, ділитися ними. Розвивали навички свідомо впливати на свій емоційний стан.

Детальніше…

Вітаємо нашу переможницю!

2021-03-03 11:24:15

Пишаємося нашою ліцеїсткою, ученицею 8-1 групи, Барановою Веронікою!

Ніка стала переможницею у Всеукраїнському турнірі Rise Vp з естетичної групової гімнастики, що відбувся 26-28.02.2021р. у м.Чернігові.

Цілеспрямованість, працьовитість дівчат та високий художній смак їх тренера Кондратенко Вікторії Володимирівни допомогли вибороти команді

(trophy)1 місце - за коротку програму (вікова категорія - 12 -14 років)

(trophy) 2 місце - за обов'язкову програму!!!!

Вітаємо наших маленьких землячок - команду "Pelice etoile"!

Детальніше…

До ювілею Лесі Українки

2021-03-01 09:30:05

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури. Ліцейський парламент вшанував пам'ять талановитої співвітчизниці тематичним  відео-роликом на вірш Лесі Українки.

Відео ролик

Детальніше…

«Школа і поліція»

2021-02-24 15:22:58

24.02.2021 в рамках проекту «Школа та поліція» відбулася просвітницько-профілактична бесіда із здобувачами освіти 10-11-х класів на тему «Відповідальність підлітків за порушення закону». Зустріч провела старший інспектор митної поліції УПП в Дніпропетровській області ДПП Качаткова С.В.

Детальніше…

Засідання педагогічної ради «Комплесний підхід до попередження та протидії булінгу (цькування) у закладі освіти»

2021-02-02 13:12:21

Булінг (цькування) – тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого і молодіжного середовища.

Сьогодні, в процесі реформування системи освіти, проблеми цькування і насильства в шкільному середовищі дуже часто стають перепоною для досягнення мети всебічного розвитку дитини. Допомога дорослих дуже потрібна дітям та молоді у будь-якому віці, особливо якщо дії кривдників можуть завдати серйозної шкоди фізичному та психічному здоров’ю. Ліцей відіграє важливу роль у створенні умов для здобуття учнями знань в безпечному освітньому середовищі, формуванні ставлень та навичок, які потрібні, щоб уникнути та запобігти проявам насильства, безконфліктного спілкування, ненасильницької поведінки. Вирішальна роль у протидії насильству і булінгу належить педагогам. Проте впоратися з цією проблемою вони можуть тільки завдяки системному підходу та підтримки керівництва ліцею, батьків, представників місцевих органів влади та громадських організацій, а також із залученням та участі дітей та молоді.

Детальніше…

Перший етап обласного математичного марафону успішно подолано

2021-02-02 08:30:40

31 січня 2021 року відбувся перший етап математичного марафону Дніпропетровської області у форматі обласної математичної олімпіади. Завдання було розроблено центральним журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики на чолі з професором КНУ ім. Шевченка Рублєвим Б. В. Перевірку робіт здійснювала команда журі обласної математичної олімпіади під керівництвом професора ДНУ ім. О. Гончара Парфінович Н. В.

Детальніше…

   Наступна ▶