Логотип лицея
Комунальний заклад освіти

«Фінансово-економічний ліцей»

Дніпровської міської ради

16 листопада День толерантності

2018-11-15 12:09:26

Толерантність… У перекладі з латинської це слово означає “терпіння”. У суспільстві толерантність – це терпимість до інших думок, поглядів, традицій.

   Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.

Детальніше…

„Свято українського Слова” до Дня української писемності та мови

2018-11-10 10:08:14

09 листопада 2018 року ліцеїсти урочисто відзначили Свято української писемності.

Учні групи 10-1 провели лінійку-вікторину, під час якої розповіли про виникнення свята – Дня української писемності та мови, його традиції.

Цікавими й пізнавальними були повідомлення про славнозвісних просвітителів слов’ян – Кирила та Мефодія; про видатного давньоруського письменника-літописця Нестора; про засновника сучасної української мови І. Котляревського; про основоположника рідної мови Т.Г.Шевченка та багатьох інших митців-патріотів України.

Детальніше…

Екскурсія до музею АТО

2018-11-05 09:51:50

02 листопада 2018 року учні групи 8-1 відвідали музей АТО. Учні відвідали чотири експозиції музею з різним змістом,  які занурили учнів до подій на Донбасі. Адміністрація музею подарували художні книжки ліцеїстам «У вогняному кільці».

Детальніше…

Мир цікавого та таємничого

2018-11-02 14:55:22

1 листопада група 10-1 відвідала Планетарій у м.Дніпрі - один з п’яти, які працюють сьогодні в Україні, і це вже робить його унікальним.
Встановлений в "зоряному" залі апарат фірми "Карл Цейс Йена" створює віртуальну картину зоряного неба в будь-яку погоду і будь-який час доби. Це дозволило учням потрапити у вражаючий пізнавальний, науковий та романтичний світ під зірками.
Ліцеїсти їз задоволенням прослухали лекцію «Земля не одинока!»

Детальніше…

Учні ФЕЛ святкують День фінансового факультету

2018-11-02 14:35:05

Учнів ФЕЛ запросили до Університету митної справи та фінансів. Самохатня М., Рябініна Д. та Журавель Ю. взяли участь у фінансовій грі «Уолл Стріт», присвяченій Дню святкування фінансового факультету 01.11.2018. Учениці були представниками змішаної команди «Мікс» учнів фінансово-економічного ліцею та студентів Технологічного коледжу Дніпровського державного аграрно-економічного університету. А ще у грі взяли участь команди студентів на чолі з деканами економічного, юридичного, технічного, фінансового та факультету управління. Сюрпризом для учасників стала участь команди викладачів фінансового факультету.

Детальніше…

Психологічний тренінг

2018-10-31 15:20:54

30 жовтня в фінансово-економічному ліцеї практичний психолог, Кралька  Світлана Василівна провела тренінг «Біософт» як засіб подолання конфліктів» для учнів 8 класів. Діти отримали знання та вміння уникати конфліктних ситуацій, вміти домовлятися, приймати себе такими, які ми є та ставати кращими.

Детальніше…

День вигнання фашистських загарбників З Дніпропетровська та Дніпропетровської області

2018-10-29 15:15:02

Я єсть народ, якого Правди сила
Ніким звойована ще не була.
Яка біда мене, яка чума косила! —
А сила знову розцвіла.

Під таким девізом група 10-2 провела урочисту лінійку – реквієм, присвячену річниці вигнання фашистських загарбників з Дніпропетровська та Дніпропетровської області.

Відеоматеріали про переправу через Дніпро перенесли нашу пам'ять у ті далекі жовтневі дні 1944 року.

Детальніше…

Книжковий майданчик

2018-10-29 10:57:13

Читання – не тільки заняття, яким можна заповнити свій вільний час, розважитися. Під впливом розумних, талановитих книг ми змінюємося, читання робить нас розумнішими, добрішими, досвідченішими. Читання розвиває наші розум і серце. Ось чому книги завжди поруч з нами, потрібні нам, супроводжують нас від раннього дитинства до старості.

26 жовтня в ліцеї було проведено захід у вигляді книжкового майданчика, де відбувалася презентація учнями своїх улюблених книг.

Гасло презентації – «Прочитай, не пожалкуєш!».

Детальніше…

Україно-Литовська дружба

2018-10-29 08:57:18

Учні групи 11-1 стали учасниками івенту у рамках Українсько-Литовського проекту з соціального підприємництва, який відбувся 26 жовтня у НТУ «Дніпровська політехніка» за участю молоді Литви та студентів і старшокласників нашого міста. За  програмою заходу ліцеїсти взяли участь у тренінгу «Україно-Литовська дружба», де мали чудову нагоду поспілкуватися з молоддю Литви, отримати знання про культуру країни і життя молоді та познайомилися з умовами вступу до найпрестижнішого університету Литви – Вільнюського технічного університету ім. Гедімінаса.

Детальніше…

Обласний конкурс юних натуралістів

2018-10-25 14:33:33

Керуючись наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації

від 18 січня 2018 року № 11/0/212-18 «Про затвердження Плану обласних та участі у всеукраїнських, міжнародних організаційно-масових заходах для дітей та учнівської молоді на 2018 рік», з метою стимулювання творчого самовдосконалення дітей та учнівської молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної і практичної діяльності закладів освіти в галузі біології, екології, сільського та лісового господарства,  24 жовтня 2018 року на базі комунального закладу освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді» пройшов обласний конкурс юних натуралістів за напрямами: «Практична природоохоронна робота і екологія» та «Експериментальна робота з біології, продуктивна праця і дослідницька робота в галузі сільського та лісового господарства».

Детальніше…