Логотип лицея
Комунальний заклад освіти
«Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування
при Університеті митної справи та фінансів»
Дніпровської міської ради

День науки-2022

2022-01-13 14:17:55

12 січня у ліцеї пройшов День науки. Юні науковці захистили свої науково-дослідницькі роботи, ілюструючи доклади постерами, презентаціями, фрагментами дослідів. Здобувачі освіти, присутні на захисті, взяли участь у наукових дискусіях, доповнюючи запитання членів журі.

Детальніше…

Свято науки, таланту і наполегливої інтелектуальної праці

2021-12-17 14:46:48

16 грудня 2021 року у приміщенні комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради» відбулося урочисте вручення дипломів лауреатів стипендій Президента України переможцям Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2021 року.

Цьогоріч серед стипендіатів Президента України стала учениця 11 класу Комунального закладу освіти «Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів»  Дніпровської міської ради Шишкова Діана Станіславівна, яка посіла ІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Детальніше…

ЗНАЇМО! Знайомимось із змінами у харчуванні.

2021-12-17 13:32:00

Зміни щодо норм харчування в закладах освіти:

- Обмежено кількість солі та цукру, жирів рослинного і тваринного
походження, а також соків;

Детальніше…

Зустріч із науковцями УДХТУ

2021-12-14 10:44:05

13.12.2021 відповідно до плану заходів щодо впровадження дослідно-експериментальної роботи за темою «Створення регіональної моделі інноваційної профорієнтації на засадах соціального партнерства (Школа-економіка)» пройшла онлайн-зустріч здобувачів освіти 11-х класів ліцею з науковцями Українського державного хіміко-технологічного університету: завідувачем кафедри хімічних технологій та екології доктором технічних наук, професором Коваленко Ігорем Леонідовичем, кандидатом технічних наук, професором Фроловою Лілією Анатолієвною, кандидатом технічних наук, доцентом Макарченко Наталією Петрівною.

Детальніше…

Новорічна композиція - 2021

2021-12-10 10:46:12

З метою збереження хвойних насаджень у передноворічний період ліцеїсти взяли участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція». Конкурс проводився за номінаціями: стилізована ялинка; новорічна композиція та новорічний віночок. Кожна група виготовили одну з композицій, на міський етап конкурсу було направлено дві роботи. Стилізована ялинка Трепутень Софії (учениця групи 10-1) та новорічна композиція Сосонної Марії (учениця групи 9-2).

Детальніше…

«Зроби подарунок військовослужбовцю»

2021-12-10 10:43:04

З 15.11 по 10.12 ліцеїсти взяли участь в акції «Зроби подарунок військовослужбовцю» в рамках Всеукраїнського фестивалю мистецтва «Військові обереги від Святого Миколая».

Детальніше…

Від амбітної бізнес-ідеї – до майбутньої власної справи

2021-12-07 15:28:00

У І семестрі випускники ФЕЛ закінчують вивчення профільних предметів «Основи підприємницької діяльності» та «Основи оподаткування підприємницької діяльності». Узагальненням набутих знань є захист бізнес-ідей.  7 грудня ліцеїсти представили на розгляд комісії свої навчальні проєкти, які містили:

- штатний розпис;

- структуру підприємства;

- бізнес-план;

- статут;

- заяву щодо державної реєстрації юридичної особи;

- заяву щодо державної реєстрації особи-підприємця.

Детальніше…

Стартує інформаційна компанія «Місяць цифрової грамотності»

2021-12-03 13:33:37

 

Пропонуємо здобувачам освіти та вчителям ФЕЛ ознайомитися із платформами «Дія. Цифрова освіта» та «Всеукраїнська Школа Онлайн» за посиланнями:

Дія. Цифрова Освіта (diia.gov.ua)

https://lms.e-school.net.ua/

Приєднаємося до Національного тестування та перевіримо рівень цифрової грамотності.

Детальніше…

Не чекайте, поки словесні погрози переростуть у фізичні прояви!

2021-11-25 08:38:02

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок тощо.

Підіймати тему насильства, обговорювати з підлітками відверто складні життєві ситуації важливо і необхідно.

Що таке насильство? Насильство - це лише фізичні прояви? Які види насильства їм відомі? Чи можна виправдати насильство?

Куди звертатися по допомогу? Які форми та методи його попередження та подолання?

Детальніше…

Зустріч з волонтерами ГС «Міжнародна антинаркотична асоціація»

2021-11-24 08:32:54

23 листопада для учнів групи 8-1 відбулася зустріч з волонтерами ГС «Міжнародна антинаркотична асоціація» Канчурою Тетяною та Бондар Ольгою, які провели лекцію на тему: «Як сказати «Ні» в ситуаціях ризику».

Детальніше…

   Наступна ▶