Логотип лицея
Комунальний заклад освіти
«Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування
при Університеті митної справи та фінансів»
Дніпровської міської ради

Випускний «Ліфт до успіху відміняється»

2019-07-05 09:03:47

27 червня відбувся Випускний вечір, концепцією якого у цьому році обрано: «Ліфту до успіху немає, підіймаємося сходами». Випускники нібито з ліцейського даху оглядали пройдені за роки навчання у ліцеї сходинки науки, дружби, взаємодопомоги.

Завітала на ліцейський дах з ліхтариком у руці і директор Дарія Анатоліївна, яка погодилася: «Ну що ж, вечірка, так вечірка, на даху, так на даху!» Директор нагадала випускникам всі сходинки їх дорослішання: від вступу у ФЕЛ до ЗНО, побажала, щоб майбутні горизонти, які відкриваються з ліцейського даху, були поблажливими до вчорашніх ліцеїстів. Слова вдячності кураторам груп, учителям ліцею та викладачам УМСФ, виступи батьків були дуже зворушливими та незабутніми.

Детальніше…

Вітаємо переможців конкурсу «SkyлМедіа»

2019-06-05 10:56:17

3 червня відбулося нагородження за підсумками міжшкільного конкурсу «SkyлМедіа». У конкурсі змагалися 27 шкіл.  Місця розподілилися таким чином:

- Переможцями у номінації друкованих газет стали:

1 місце - КЗО СЗШ № 74

2 місце - КЗО НВК № 42

3 місце - КЗО НВК № 4.

Детальніше…

Історія грошового обігу на території України

2019-05-31 10:56:12

Під час навчальної практики учні 8-х класів ліцею відвідали виставку «Історія грошового обігу на території України» у відділенні «Радабанку». Учні ознайомились з монетами та паперовими грошима, які знаходились на території України з часів античності та до сьогоднішніх днів. Цікаву та змістовну екскурсію провів організатор виставки Ігор Зиновійович.

Детальніше…

«Госпітальєри Дніпра»

2019-05-30 14:02:22

«Госпітальєри Дніпра» - перше в Україні комунальне господарство, яке засноване на основі добровільного медичного батальйону «Госпітальєри», учасники якого спасають життя військових з 2014 року по сей час.

Під час навчальної практики восьмикласники фінансово-економічного ліцею навчалися надавати першу домедичну допомогу. Заняття проводили «Госпітальєри Дніпра».

Детальніше…

ПРАЦЮЄМО НА МАЙБУТНЄ

2019-05-30 13:13:38

62 учня 8-х класів фінансово-економічного ліцею в гостях у НТУ "Дніпровська політехніка" - Dnipro University of Technology.

Раді долучити їх до нашої університетської родини!

Зацікавлені очі та посмішки - наша нагорода!

Детальніше…

Наукова еліта Дніпропетровщини

2019-05-30 09:45:47

29 травня 2019 року у Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбулася Урочиста церемонія нагородження учасників, призерів і переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та їх наукових керівників.

Ліцей на урочистостях представляли Сіліна Надія, переможниця конкурсу з зарубіжної літератури, Гладкий Олександр, переможець конкурсу з біології, та їх наукові керівники Новохатна Дарія Анатоліївна і Задесенець Антоніна Олександрівна.

Наукову еліту Дніпропетровщини привітали представники обласної влади та керівництво закладів вищої освіти області.

Детальніше…

Екскурсія до бібліотеки

2019-05-28 11:32:11

27 травня здобувачі освіти 8-х класів разом з кураторами й бібліотекарем ліцею побували в бібліотеці Навчально-наукового інституту «Фінансова академія» (завідуюча Ласкава Оксана Миколаївна), де за підтримки районної бібліотеки для дорослих № 17 (завідуюча Корінько Людмила Іванівна) відбулася зустріч з дніпровською письменницею Наталією Дев’ятко.

Молода українська письменниця цікаво розповідала учням про створення своїх книг, які ввійшли до списку додаткової літератури для читання чинної навчальної програми з української літератури. Наталія Володимирівна – не тільки успішний український прозаїк, перекладач, журналіст, але й науковець, літературний критик.

Детальніше…

Прощавай, ліцей

2019-05-27 14:37:28

Свято Останнього дзвоника. Як завжди, сумно, аж за край, прощатися з випускниками. Щасти вам у дорослому житті!

Детальніше…

Освітня еліта Дніпра

2019-05-27 14:35:05

22 травня в залі культурно-ділового центру «Менора» відбулась щорічна церемонія нагородження кращих педагогів та учнів Дніпра – переможців олімпіад, турнірів та конкурсів.

На заході під назвою «Освітня еліта Дніпра», який було організовано департаментом гуманітарної політики Дніпровської міської ради зібралося більше ніж 200 запрошених, серед яких – переможці та лауреати міського тура Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019», педагоги, які підготували переможців міського та обласного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, учні, які стали кращими на олімпіадах, турнірах, конкурсах, та їх батьки, а також директори закладів освіти Дніпра. Серед запрошених також були й представники Батьківської ради при міському голові, які привітали переможців.

Під час заходу відзнаки, подарунки та вітання отримали наші педагоги: КРАЙНЯК ОЛЕНА ВАСИЛІВНА – вчитель хімії, ЗАДЕСЕНЕЦЬ АНТОНІНА ОЛЕКСАНДРІВНА – вчитель біології та екології, КОРЯГІНА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА – вчитель економіки, ЧЕРБА ВІТА МИКОЛАЇВНА – вчитель економіки, СТЕПАНОВ ІГОР ВАДИМОВИЧ – вчитель економіки, які підготували переможців міського та обласного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Також на заході відзначили талановитих учнів закладів освіти Дніпра, якими пишаються не тільки батьки і педагоги, а й місто.

Детальніше…

Участь у міжнародному проекті

2019-05-27 13:27:57

Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» в рамках партнерства з нашим ліцеєм інформує про міжнародний проект в рамках європейської програми EIT Raw Materials за кофінансування HORIZON 2020  «Raw Materials Students Internships in East South East Europe» («Стажування студентів в галузі сировинних матеріалів у Східній та Південно-Східній Європі») під акронімом RAISESEЕ, в якому можуть прийняти участь учні старших класів, які цікавляться проблемами сировинної галузі.

 Інформація про проект надана за посиланням http://www.nmu.org.ua/ua/content/news/?ELEMENT_ID=22413.

Детальніше…

   Наступна ▶