Логотип лицея
Комунальний заклад освіти
«Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування
при Університеті митної справи та фінансів»
Дніпровської міської ради

Перемога ліцеїстів на обласному конкурсі ракетно-космічного моделювання „Мирний космос”

2019-03-18 12:33:31

15-16 березня 2019 року у Дніпропетровському обласному центрі науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді був проведений 38-й обласний конкурс «Мирний космос», в якому взяли участь учні ліцеїв, гімназій, загальноосвітніх шкіл та закладів позашкільної освіти.

Конкурс зібрав 106 учасників з міст: Дніпра, Кам’янського, Жовтих Вод, Кривого Рога, Марганця, Новомосковська, Новомосковського та Межівського районів області.

Конкурс показав, що учні цікавляться історією розвитку космонавтики, космічною медициною, астрономією.

Перемогу отримали ліцеїсти, які відмінно виступили в 4 секціях, отримавши найвищі бали.

Детальніше…

Будуємо бізнес-місто

2019-03-14 09:06:39

Учні 11-х класів втілюють у життя мрії із створення власної віртуальної організації. Робота у командах поєднала спробу застосувати основи знань з менеджменту та науковий підхід до виконання завдання, підприємницькі здібності та креативне мислення. Саме це забезпечило підготовку цікавих проектів, оригінальні пропозиції, віддзеркалення власного бачення майбуття.

Детальніше…

Лінійка «Жінки в долі Т.Г. Шевченка», присвячена вшануванню пам’яті Кобзаря

2019-03-12 10:38:35

Щовесни, коли тануть сніги,
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги,
Ми вшановуємо пам’ять Шевченка

9 березня 1814 року загорілась на небі нова зірочка, саме в цей день народився маленький хлопчик, який згодом став великим поетом зі світовою славою. Люди з таким обдаруванням, з таким Божим даром народжуються раз на століття.

11 березня у ліцеї відбулася тематична лінійка, присвячена вшануванню пам’яті Т.Шевченка. Лінійку підготували учні 10-1 групи під керівництвом учителя української мови й літератури Мар’їної О.В.

Детальніше…

8 березня: «Крок до зірок»

2019-03-11 14:14:19

Напередодні 8 березня ліцейський парламент підготовив усний журнал з нагоди Міжнародного жіночого дня. Однією із рубрик журналу була концертна програма «Крок до зірок». Всі ліцейські зірочки привітали найпрекраснішу половину ліцею.

Детальніше…

«Рідна мова – серця мого подих»

2019-02-21 12:00:43

Мова — одне з багатьох див, створених людьми.

Вона віддзеркалює душу народу, його історію.

21-го лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови.

Детальніше…

Небесній Сотні шана й молитви, за чисті душі, що злетіли в небо

2019-02-20 11:51:52

Забути кров святу не маєм права! –
Лишила слід безсмертний і терпкий…
Героям України – Слава! Слава! Слава!!!
І наша пам'ять на усі віки.

Саме такими словами закінчили лінійку-реквієм учні групи 10-2, присвячену Героям Небесної Сотні, усім загиблим під час акції протесту в Україні у грудні 2013 – лютому 2014 року.

У цей день уся країна схилила голову перед героями, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Загинули за честь, за волю, за право бути народом  у власній державі. Хвилиною мовчання долучились до цієї пам'яті і учні ліцею.

Детальніше…

Перемога в дебатних батлах

2019-02-20 10:57:27

Останнім часом в наше життя рішуче увійшли дебати. Незважаючи на мету, з якою люди приходять у дебати, безсумнівним лишається те, що вони отримують: досвід роботи з аудиторією, впевненість у собі, навички перемагати, працювати в команді. Дебати дають неабиякий багаж нових знань.

Для покращення навичок аргументації та публічних виступів з 11 по 28 лютого проводяться дебатні батли серед школярів міста. 19 лютого зустрічалися команди СЗШ № 55, СЗШ № 44, СЗШ № 39 і ФЕЛ. Наша команда першу гру провела з СЗШ № 44, виграла її і зустрілася у другому раунді з командою СЗШ № 55. Дякуємо опонентам за цікаву гру.

Детальніше…

Наші на «чужій» війні

2019-02-18 12:26:50

Пам'ятайте, друзі, цих людей довіку, 
Тих, хто повернувся і поліг в боях.
І вклонімось всі ми низько до землі їм,
Квітами устелимо їх тернистий шлях.

15 лютого ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав, віддаємо шану усім тим, хто з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок у різний час, у різних державах. Особливо болісною раною був і залишається Афганістан. Цьогоріч відзначатимуть 30 років з часу виведення радянських військ з Афганістану, вшанування загиблих в Афганістані українців.

Детальніше…

«Intel-Еко-Україна 2019»

2019-02-12 09:52:06

5-8 лютого 2019 р. Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки Громадської організації «Спілка освітян України» провели один із найбільших конкурсів для талановитих учнів – Всеукраїнський конкурс «Intel Еко-Україна 2019».

«Intel Еко Україна» – це Всеукраїнський конкурс наукової творчості учнів, національний етап міжнародного конкурсу Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF), метою якого є формування та популяризація наукового і творчого світогляду серед молодого покоління, єднання бізнесу і науки а також випробовування українського інноваційного потенціалу на міжнародній арені.

Учасниками Конкурсу стали учні 9-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Детальніше…

Екскурсія на кондитерську фабрику «АВК»

2019-02-11 15:23:42

08 лютого учні групи 8-1 відвідали кондитерську фабрику «АВК», де мали можливість спостерігати на двох лініях виробництво цукерок, пройти цехами фабрики та насолодитись солодощами від кампанії «АВК». Наприкінці екскурсії учні отримали солодкі подарунки.

Детальніше…

   Наступна ▶