Логотип лицея
Комунальний заклад освіти
«Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування
при Університеті митної справи та фінансів»
Дніпровської міської ради

Обдарована молодь ліцею

2019-05-22 09:22:11

21 травня відбулася урочиста лінійка, присвячена відзначенню обдарованої молоді ліцею, на якому вже традиційно нагородили учнів, які захищали честь ліцею, району, міста,  області  та стали переможцями й призерами Всеукраїнських та обласних предметних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, інших інтелектуальних, творчих конкурсів і змагань.

Нагородження інтелектуальної еліти ліцею відбулося за участі директора ліцею Новохатної Д.А., заступника директора з навчально-виховної роботи Нікіфорової Т.І. та голови батьківської ради ліцею Тороп К.С.

Детальніше…

Є в центрі Європи чудова країна…

2019-05-20 12:17:48

17 травня у ліцеї – День Європи! Згідно Указу Президента з 2003 року цей День ми святкуємо третьої суботи травня.

Європа - ця частина світу знаходиться на заході материка Євразія. Загальна площа її - близько 10 млн км². Населення - близько 830 млн. мешканців. У Європі - 47 країн.  28 держав об’єдналися на сьогодні в межах Європейського Союзу (це близько 507 млн. чол.) Національні держави, що входять до складу ЄС разом з тим, залишаються незалежними та суверенними. Кожна з них має свою істо­рію, традиції, «родзинку».

Цього року група 10-1 дібрала цікавий матеріал про європейські країни й відправила ліцеїстів у віртуальну подорож старою Європою.

Детальніше…

Патріотичне виховання ліцеїстів

2019-05-20 09:17:33

18 травня учні групи 8-2 взяли участь у молодіжному фестивалі Джура-Самар-Фест. Його головною подією є фінал міського етапу всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Захід проводиться у рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця».

   Фестиваль  проходить щорічно  на територію Новобогородицької фортеці.

Детальніше…

16 травня 2019 року – День вишиванки

2019-05-17 10:48:55

Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Детальніше…

Mechatronic Battle

2019-05-13 11:01:16

Mechatronic Battle для шкільних команд – півфінал IML 2019 – день другий – відбувся 11.05.2019 у НТУ "Дніпровська політехніка" - Dnipro University of Technology.

Всі учасники шкільних команд – молодці! Вони старанно навчались протягом 4-х модулів Програми, і натхненно боролись за місце у фіналі.

11.05.2019 р. за результатами конкурсних змагань Mechatronic Battle для шкільних команд – півфінал IML 2019 фіналістами стали команди:

Детальніше…

Пишаємось МАНівцями!

2019-05-10 15:04:55

З 2 по 5 травня у Києві відбувся ІІІ етан Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Дніпропетровську область на конкурсі представляли ліцеїсти:

- Сіліна Надія (секція «Зарубіжна література», робота на тему: «Темпоральні локуси у романах Алана Лайтмана «Сни Ейнштейна» та Айзека Азімова «Кінець вічності»);

- Гладкий Олександр (секція «Біологія», робота на тему: «Вплив рослинних препаратів на міграційну активність Tenebrio Molitor і Sitophilus Granarius»).

Ліцеїсти гідно захистили роботи та посіли ІІ та ІІІ місце відповідно.

Детальніше…

Не погасити пам’яті вогонь. 1939 – 1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!

2019-05-10 10:52:23

8 травня – день пам’яті та примирення, що відзначається в річницю Перемоги над нацизмом в Європі. Це день поклоніння, поваги і шани усім борцям проти нацизму.  Вся Європа,  весь світ в цей день вшановують пам'ять загиблих у Другій Світовій війні.

До цього дня ліцеїсти зібрали матеріали про своїх рідних, які воювали під час Другої Світової війни, власними руками виготовили стилізовані червоні маки, як символ пам'яті про загиблих.

Зворушливі слова подяки ветеранам, інсценований початок війни у Наддніпрянській Україні, пісні воєнних років, тривожні звуки метронома під час хвилини мовчання звучали в цей день у ліцеї.

Детальніше…

Військово-патріотична спортивна гра «Прорив»

2019-05-08 11:16:37

З метою формування в учнівської молоді патріотичної свідомості, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту Батьківщини в Збройних Силах України та інших військових формуваннях та плану роботи ліцею з національно-патріотичного виховання команда учнів 10-11-х класів у складі 8-хлопців та 2-х  дівчат 7 травня 2019 року взяли участь  у міській військово-патріотичній спортивній грі "Прорив" ("Дніпровська звитяга").

Детальніше…

Biotech Startup School

2019-05-02 10:42:12

З 22 квітня по 26 квітня у м.Києві Національним центром «Мала академія наук України» була проведена Всеукраїнська наукова профільна школа Biotech Startup School за напрямком біотехнологій в рамках діяльності бізнес-інкубатора UF Incubator. Проект відвідала учениця групи 10-2 Сергієнко Софія.

Учасники мали змогу попрацювати в командах та отримати знання з наступних сфер: біотехнології, бізнес та бізнесова діяльність, менеджмент, маркетинг та залучення інвестицій. Також були розглянуті питання позиціонування та створення бренду, маркетингових стратегій для нових гравців ринку.

Детальніше…

Чорнобиль - трагедія пам’яті людської

2019-04-26 11:04:47

Згадати про трагедію віку — вибух на ЧАЕС, поглибити знання  про неї, визначити негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров’я населення; розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС - таке завдання поставили перед собою учні 9-1 групи під час підготовки ліцейської лінійки. Лінійка…Всі затамували подих: звучить дзвін, лунає вибух, діти розповідають про страшну подію, звучить пісня, Настя читає власний вірш про наслідки Чорнобильської трагедії, хвилина мовчання, слова упевненості  в завтрашньому дні.  Живи, Україно, живи для краси.

Детальніше…

   Наступна ▶