Логотип лицея
Комунальний заклад освіти
«Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування
при Університеті митної справи та фінансів»
Дніпровської міської ради

20 травня – День вишиванки

2021-05-21 09:40:49

Всесвітній день вишиванки – міжнародне  свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Щороку свято проходить в третій четвер травня. Ліцеїсти активно проводять флешмоб «Моя вишиванка». В цьому році парламентом ліцею започатковано флешмоб «Україна вишивана».

На платформі padlet ліцеїсти  та батьки розміщують  фото у вишиванках.

https://padlet.com/selena200377/9u0awrnhvt12t4ud

Детальніше…

Парламентський урок

2021-05-21 09:20:04

20 травня представники ліцейського парламенту взяли участь в  Національному парламентському уроці «Що таке Парламент та як він впливає на моє життя?», який проходив в рамках тижня відкритості «Партнерства «Відкритий уряд» за підтримки Громадської організації «Глобал Офіс» та Проєкт ЄС-ПРООН з парламентської реформи.

Детальніше…

Конкурс «Україна в системі міжнародних відносин»

2021-05-17 15:24:06

Вітаємо з перемогою команду ліцеїстів, які гідно виступили на науковому конкурсі «Україна в системі міжнародних відносин», що проходив  13.05.2021 р. в  Університеті митної справи та фінансів. Конкурс проходив у два етапи. На першому етапі  учасники доповідали своє бачення фінансово-економічних та правових позицій України в системі міжнародних відносин. Змістовні та актуальні доповіді представили Кізуб Петро (9-2) та Григор’єва Поліна (10-2). Кізуб Петро отримав спеціальну нагороду, як кращий спікер в юридичному напрямку конкурсу.

Детальніше…

Засідання ради ліцею. Звіт директора

2021-05-17 15:07:54

17 червня 2021 року об 11.00 відбудеться засідання ради ліцею у додатку ZOOM.

Порядок денний:

1. Звітування директора Комунального закладу освіти «Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради Новохатної Д.А. перед педагогічним колективом та громадськістю.

2. Оцінка діяльності директора ліцею шляхом голосування.

Взяти участь у засіданні запрошуються члени ради ліцею, яким напередодні буде надіслано посилання для реєстрації.

Детальніше…

Конференція «Молодь, освіта, наука, культура і національна самосвідомість в умовах європейської інтеграції»

2021-04-23 12:04:26

З метою залучення обдарованої молоді до науково-практичної роботи та стимулювання і підтримки досліджень молодих учених, аспірантів і студентів 22 квітня 2021 року відбулась XХІV Всеукраїнська науково-практична конференція "Молодь, освіта, наука, культура і національна самосвідомість в умовах європейської інтеграції", за сприянням Європейського університету, Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Наукове товариство ліцею Fellow представляли учні 10 класів, вони прийняли активну участь у роботі  секції  «МОЛОДЬ І НАУКА» за напрямами:

1. Теоретична економіка в Україні та світі. Дослідження розвитку ринку, регулюючих та управлінських систем.

2. Інформаційні та виробничі технології. Інноваційні  технології навчання. Фізико-математичні дослідження.

3. Біологія, екологія, географія, хімія.

4. Правознавство та безпекознавство;

5. Література та мовознавство.

Детальніше…

ВОДА ТА МОЛОДЬ – РАЗОМ У МАЙБУТНЄ Water & Youth – Together to future

2021-04-23 10:07:05

Під таким гаслом у 2005 році вперше в Україні пройшов Всеукраїнський конкурс «Юнацький водний приз», започаткований видавництвом «ЕКОінформ» за сприяння Міністерства освіти і науки України.

Конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз» є національним етапом міжнародного змагання молоді «Стокгольмський юнацький водний приз», яке з 1997 року проводить Стокгольмський Міжнародний Водний Інститут під час щорічного міжнародного водного конгресу «Світовий водний тиждень» (World Water Week).

Головна мета конкурсу – залучити якнайбільше дітей до вирішення проблем забруднення водних ресурсів, нестачі питної води, раціонального її використання, об'єднання інтелектуальних та творчих здібностей молоді для розробки інноваційних рішень теперішніх і майбутніх проблем з водою. Конкурс відкритий для всіх проектів, які стосуються водної тематики.

19-20 квітня відбувся національний фінал конкурсу дослідницьких робіт «Всеукраїнський юнацький водний приз-2021».

Детальніше…

Прибираємо планету

2021-04-19 13:16:33

16 квітня працівники ліцею взяли участь в акції до Дня довкілля. Впорядкована ліцейська територія, підрізані кущі, оброблений спортивний майданчик противобур`янним розчином, вимиті вікна у ліцеї.

18 квітня приєдналися до екологічної акції «Будь ЕКО з МРД» на перехресті пров. Таганрогського та вул. Штормової. Під час акції прибрано стихійний смітник.

Детальніше…

«Митці згоди» - тренінг з учителями

2021-03-24 10:52:30

22 березня у межах науково-педагогічного проекту регіонального рівня «Школа вирішення конфліктів «Митці згоди» відбувся тренінг з учителями ліцею. Під час зустрічі створювали душевну рівновагу, пробуджували бадьорість, ділилися почуттями та переживаннями, розкривалися в історіях, досліджували потреби та шукали способи для їх реалізації.

Детальніше…

«Митці згоди» forever

2021-03-19 11:54:55

16 березня 2021 року розпочався другий етап проекту «Митці згоди»: заняття з учнями. Вчилися розуміти та виражати емоції, ділитися ними. Розвивали навички свідомо впливати на свій емоційний стан.

Детальніше…

Вітаємо нашу переможницю!

2021-03-03 11:24:15

Пишаємося нашою ліцеїсткою, ученицею 8-1 групи, Барановою Веронікою!

Ніка стала переможницею у Всеукраїнському турнірі Rise Vp з естетичної групової гімнастики, що відбувся 26-28.02.2021р. у м.Чернігові.

Цілеспрямованість, працьовитість дівчат та високий художній смак їх тренера Кондратенко Вікторії Володимирівни допомогли вибороти команді

(trophy)1 місце - за коротку програму (вікова категорія - 12 -14 років)

(trophy) 2 місце - за обов'язкову програму!!!!

Вітаємо наших маленьких землячок - команду "Pelice etoile"!

Детальніше…

   Наступна ▶