Логотип лицея
Комунальний заклад освіти

«Фінансово-економічний ліцей»

Дніпропетровської міської ради

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016»

 

17 – 19 березня 2016 року у місті Києві відбулася Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016». У роботі виставки взяли участь управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради, Науково-методичний центр, Центр інноваційної педагогіки, 48 інноваційних та експериментальних навчальних закладів міста.

Науково-методичний центр і Центр інноваційної педагогіки, управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради в рамках виставки провели науково-методичний семінар за темою: «Інноваційні шляхи розвитку сучасного навчального закладу» і презентацію «Інноваційні педагогічні технології у досвіді експериментальних навчальних закладів м.Дніпропетровська».

Науковці і практики обговорили питання впровадження інноваційних педагогічних технологій у практиці роботи навчальних закладів міста; ознайомили присутніх з конкретними досягненнями педагогічних колективів у царині розвитку і становлення сучасного навчального закладу; презентували досвід педагогічної підтримки обдарованих дітей і учнів з особливими потребами; розглянули механізми соціально-педагогічного партнерства вчених-педагогів і колективів інноваційних навчальних закладів.

Освітяни міста взяли участь у тематичних професійних конкурсах і отримали Дипломи за успіхи в реформуванні освіти, за плідну творчу працю з розвитку і впровадження інновацій в освітню діяльність, 11 золотих, 4 срібні та бронзову медалі. Переможцем у номінації «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в позанавчальний час» став наш ліцей, виборовши золоту медаль конкурсу.

 

2016 рік 

2015 рік
 

 

 

2014 рік
 

 

 

2013 рік 

2012 рік