Логотип лицея
Комунальний заклад освіти
«Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування
при Університеті митної справи та фінансів»
Дніпровської міської ради

Ліцеїсти захищають свої Бізнес-ідеї

2019-12-20 11:55:07

Другий рік поспіль у грудні ліцей проводить профільний захід з економіки. Учні 11-х класів 12 грудня захищали розробленені ними Бізнес-ідеї.

 

Підприємницька компетентність – це необхідна якість сучасного учня, людини, яка потрібна в сучасних умовах ринкового суспільства, сучасної економіки, суспільних викликів, та швидкій інтеграції в європейський суспільний простір. Методи формування підприємницької компетентності є інноваційною основою, розробленою педагогами та роботодавцями. Це створює алгоритм формування в учнів  підприємницької компетентності впродовж життя. Формування підприємницької компетентності залежить від участі учня в активній діяльності, конструктивному спілкуванні. Здобувачі освіти ліцею продемонстрували високий рівень знань теоретичних питань та практичних навичок з основ підприємницької діяльності, що, безперечно, знадобиться їм у дорослому житті.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Богуславська Т.О.

Профіль фінансово-економічного ліцею передбачає, що учні вже визначилися або припускають пов'язати своє майбутнє з самостійною підприємницькою діяльністю або працювати в фінансово-економічній сфері.

Основной метою ліцею є формування світогляду цивілізованої людини, засвоєння комплексу теоретичних та практичних питань щодо створення й розвитку власної справи в сучасних умовах господарювання, сприяння розвитку навичок раціональної економічної поведінки людини як підприємця, власника ресурсів та доходів і користувача суспільними благами тощо, формування навичок самостійно знаходити ефективні управлінські рішення при створенні віртуальної бізнес справи.

За результатами вивчення дисциплін «Основи підприємницької діяльності» та «Основи оподаткування підприємницької діяльності»  в ліцеї учнями було проведено захист створюваного власного підприємства.

Як показала презентація віртуальної власної справи, учні серйозно підійшли до завдання створення власної справи. При цьому більшість випускників ліцею показали високий результат по обґрунтуванню виду діяльності створюваного  підприємства.

Викладач дисципліни «Основи підприємницької діяльності» Михальчук Л.В.

Профіль фінансово-економічного ліцею передбачає вивчення теоретичних та практичних питань, що забезпечують  базові знання з економіки, фінансів та основ підприємництва.

Я із задоволенням прослухала представлені учнями фінансово-економічного ліцею бізнес-ідеї створення власної підприємницької справи. Деякі ідеї були вже добре продумані (сфера поданій ними діяльності поза межами міста чи дуже слабо розвинена), як, наприклад, надання автомобілів в короткострокову (погодинну, денну) оренду або облаштування міні пралень в спальних районах міста. Це свідчить про те, що молоді люди вже готові робити кроки до майбутньої підприємницької діяльності і досягти особистої фінансової стабільності і фінансової незалежності.

Бажаю вам і вашим колегам успіхів у нелегкій праці вчити дітей і готувати їх до дорослого життя.

Аудитор-консультант з питань бухгалтерського обліку, оподаткування, трудовим і іншим економічним та правовим питаннням суб'єктів підприємницької діяльності

Козіцина Г.І.