Логотип лицея
Комунальний заклад освіти

«Фінансово-економічний ліцей»

Дніпропетровської міської ради

Науково-методична діяльність

Шановні колеги!

Сьогодні головним виміром освітньої діяльності має бути формування особистості, яка здатна повноцінно жити й активно діяти у новому світі, постійно самовдосконалюватися, адекватно реагувати на зміни в умовах сучасної інформаційно-технологічної революції чи цивілізаційних проривів. Саме через освіту необхідно виховувати людину, яка творить і сприймає зміни та нововведення. Йдеться про зміни технологій, інформації, знань, самих обставин життя. Традиційна освіта неспроможна вчасно реагувати на гострі проблеми та повною мірою задовольняти потреби сьогодення, оскільки:
– лише перелічує проблеми і не націлена на їх розв'язання;
– не дає змоги осягнути системну картину світу, оскільки більшість дисциплін викладається відокремлено;
– не спрямована на вивчення та практичне розв'язання місцевих проблем;
– суспільство розвивається швидшими темпами, тому знання часто застарівають ще до закінчення терміну навчання.

Мої учні приймають участь у Міжнародному конкурсі письмових творчих робіт «Україна моєї мрії», у Всеукраїнських конкурсах з української мови «Соняшник» та «Патріот», у конкурсі знавців української мови імені П.Яцика, у конкурсі «Відгук на сучасну прозу», у конкурсі «Собори наших душ» (номінація «Поезія»), «Дніпропетровщина – регіон лідер».

Ця робота є постійною і копіткою. Вона виявляє та розкриває індивідуальні особливості дітей, мотивує до навчання та виховує життєві компетенції.